news-details
Vir slike: SiOL
Nogomet

V živo: vodilnim Celjanom se smeji

Prerojena Rogaška bo danes skušala uprizoriti senzacijo pri vodilnih Celjanih, a so slednji po 30. minuti v prednosti po golu Aljoše Matka. Gostje so že v naslednjem napadu zapravili lepo priložnost za izenačenje, a je strel Patrika Mijića uspešno zaustavil vratar Celjanov Rozman. Domači bi lahko ob koncu prvega polčasa povečali naskok, vendar je žoga Sundaya Adetunjija zadela prečko. Maribor, ki še ne ve, kakšna bo usoda odpovedanega srečanja na Fazaneriji, pa bo danes v 22. krogu gostil neugodni Bravo. Olimpija je v sredo poglobila krizo Domžal (1:0), a tudi prejela hud udarec, saj je za dalj časa ostala brez poškodovanega Antonia Marina. Dvoboj med Koprom in Muro, ki jo po novem vodi Anton Žlogar, je zaradi številnih poškodovanih igralcev po nedeljskem navijaškem incidentu prestavljen. Aluminij je v torek v obračunu za osmo mesto z 2:1 v gosteh ugnal Radomlje.