news-details
Vir slike: SiOL
Nogomet

V živo: na tekmi med Olimpijo in Koprom padajo goli

Na slovenskih nogometnih zelenicah je pravkar zelo zanimivo v Šiški, kjer v osmini finala pokala merita moči Olimpija in Koper. Ljubljančani so po golu Marka Bresta v 14. minuti povedli z 1:0, a je bilo vodstvo kratkotrajno, saj so Koprčani v 20. minuti prek  Eneja Jeleniča izenačili. Že čez tri minute je Olimpijo vnovič v vodstvo popeljal Ivan Posavec. Koprčani so spet udarili nazaj v 31. minut. Drugoligaški jesenski prvak Nafta, ki je v šestnajstini finala presenetil Celjane, gosti Rogaško, Mura pa bo skušala upravičiti vlogo favorita v Matrjancih. Radomljani so v sredo po preobratu in zadetku v sodnikovem dodatku z 2:1 presenetili Maribor. V četrtfinale so se uvrstili tudi drugoligaš Beltinci, Gorica, Triglav in Ilirija.