news-details
Vir slike: SiOL
Košarka

Poraz Dallasa kljub 38 točkam Dončića, Boston pomendral Golden State za +52 #video

Luka Dončić in Dallas Mavericks so v nedeljski matineji gostili Philadelphio, ki je trenutno oslabljena brez poškodovanega zvezdnika Joela Embiida. Mavericks so sicer povedli z 11:0, nato pa zaradi preveč izgubljenih žog večji del tekme zaostajali za dvomestno število točk. V zadnjih minutah so se s trojkami vrnili v igro za zmago, a se jim ni izšlo. Za končni izid 116:120 je dal Dončić 38 točk (sedem izgubljenih žog) in še tretjič dosegel trojni dvojček. Na drugi strani je bil prvi strelec Tobias Harris (28), ki je zadel nekaj ključnih metov v zadnji četrtini. Vodilni Boston se je znesel nad Golden Statom. Zmagal je kar s 140:88 in poskrbel za zgodovinski dosežek.