news-details
Vir slike: 24ur
Košarka

Dončić novinarju: Večina stvari, ki jih pišete o meni, je slabih

Mavericksi so odlično začeli domačo tekmo proti Phoenixu, v uvodni četrtini so zadeli sedem trojk in na začetku druge četrtine povedli s 46:30. Nato pa se je ustavilo. Gostje so na krilih izjemnega Devina Bookerja, ki je Teksašanom nasul 45 točk, prevzeli pobudo in v preostanku igralnega časa prevladovali na parketu dvorane America Airlines Center. Phoenix je visoko zmagal, akterji iz domačega tabora pa so vso krivdo zvalili na katastrofalno obrambo. "Ko smo nehali biti fizični, se je vse porušilo. "Zgodil" se je še Devin Booker, ki ni več zgrešil meta. Ostalo je preteklost," je med drugim dejal Dončić, ki se je med tekmo zapletel v "pogovor" z navijačem. Ljubljančan je celo dosegel njegovo odstranitev iz dvorane. In stekla je nova zgodba ...