Na zmagovalnem odru je končala še Nemka Katharina Schmid (238 točk), ki je na tretje mesto napredovala s sedmega po prvi seriji.

Med deseterico je od Slovenk poleg Prevc, ki je zadržala majico vodilne, končala le še Nika Križnar (223,9), ki je v finalu nazadovala na osmo mesto.

V finalni seriji sta se med dobitnice točk uvrstili še Ema Klinec (216), ki je po dobrem finalnem nastopu napredovala na 13. mesto, ter Tina Erzar (201,6), ki je bila 23.

Mladinski olimpijski prvakinji Taji Bodlaj se je finale izmuznil za malenkost, saj je končala na 31. mestu, medtem ko je Katra Komar obstala že v kvalifikacijah.

V nedeljo bo v tem avstrijskem skakalnem središču še ena posamična tekma; prva serija se bo začela ob 13.45.