news-details
Vir slike: SiOL
Nogomet

A da je Celje napolnilo mrežo? Maribor jih dal še več!

Derbi uvodnega kroga spomladanskega dela prve nogometne lige je dobilo vodilno Celje. Muro so premagali s 4:1. Podajo in gol je vpisal tudi nekdanji član Olimpije, Luka Menalo. V sklepnem dejanju 20. kroga je Maribor z igralcem več s kar 7:0 nadigral Aluminij. Hat-trick je dosegel Arnel Jakupović, zadel pa je tudi 18-letni Tine Čuk. Na prvi tekmi kroga je Rogaška ob koncu prvega polčasa vodila z 2:0, na koncu pa je Olimpija le iztržila točko. V dodatku je zmaje rešil Marko Brest. Tudi Domžale so ob polčasu zaostajale z 0:2 in na koncu tudi izgubile, s 3:1 je bil boljši Bravo. Dva gola je dal Matej Poplatnik. Koper je ostal tudi brez točke, potem ko je za zmago Radomelj z 1:0 v 92. minuti zadel Gaber Dobrovoljc.