news-details
Vir slike: 24ur
Košarka

Kidd po odlični predstavi proti Oklahomi: Videl sem veliko, veliko dobrih stvari

Mavericksi so zanesljivo prišli do jubilejne tridesete zmage v sezoni oziroma četrte v nizu. Pred domačimi gledalci so premagali drugo najboljšo ekipo zahoda Oklahomo City Thunder s 146:111. Luka Dončić je v dobrih 31 minutah na parketu dosegel 32 točk, osem skokov in devet podaj. Iz igre je metal 9:14, trojke 4:8. V prvi četrtini je slovenski zvezdnik dosegel 18 točk, v zadnjih 12 minutah pa ga trener Jason Kidd sploh ni poslal na igrišče, saj so imeli Mavsi dovolj prednosti. Kyrie Irving je dodal 25 točk, toliko kot pri Oklahomi Shai Gilgeous-Alexander. Odlično tekmo si lahko v vsakem trenutku ogledate v bogatem arhivu VOYO.